Zümrüt Makine Tech
Zümrüt Makine Tech., tarım makinaları alanında son teknolojileri izleyerek üretim ve kalitesini arttıran yenilikçi bir firmadır.

Toplam kalite yönetim sistemi ile ürün ve üretim kalitesinden ödün vermeden ürünlerinin ve markasının dünya pazarlarında aranır konuma getirilmesi Zümrüt Makine Tech.‘in ana hedeflerindendir. Kalitenin sürekli geliştirilmesi ve müşterilerimizin ilettği her türlü sorunu takip etmek ve tekrarını önleyerek müşteri memnuniyetini arttırmak prensibi işletmemizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Tarım üretiminde 15 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak ve Ar-Ge'ye yatırım yaparak makineler geliştiriyoruz. Öncelikle çözümü olmayan veya zor olan alanlara odaklanıyoruz. İhtiyaçları araştırıyor, doğru çözüm olacak makineler tasarlıyor, prototipler üretiyor, testlerini üretim alanlarımızda yapıyoruz. Gerekli iyileştirmeler ve ilaveler yaparak nihai ürün oluşturuyoruz. Geliştirdiğimiz makineleri öncelikle kendimiz kullanıyor, daha sonra piyasaya veriyoruz. Bu nedenle makinelerimiz piyasada çok hızlı kabul görmektedir.

01.

Vizyonumuz

En ileri bilgi ve tecrübeleri kullanarak, etkili ve yenilikçi makineler üretiminde lider olmak.

02.

Misyonumuz

Geliştirdiğimiz makinelerle, üreticilere zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak. Üretim kapasitelerini arttırmak.

03.

Değerlerimiz

Yeniliklere açık, müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan, ihtiyaçlarına cevap vermek için titizlikle durmadan çalışan, insana saygı, doğaya saygı ilkesi ile üretim yapan bir ekip.

KALİTE POLİTİKAMIZ
01.Zümrüt Makine Tech. tarım makineleri alanında son gelişmeleri izleyerek üretim kalemlerini ve kalitesini sürekli arttırarak güvenilir bir firma niteliği yakalamıştır.
02.Toplam kalite yönetim sistemi ile ürün ve üretim kalitesinden ödün vermeden ürünlerinin ve markasının dünya pazarlarında aranır konuma getirilmesi Zümrüt Makine Tech.'nin ana hedeflerindendir.
03.Kalitenin sürekli geliştirilmesi ve müşterilerimizin ilettği her türlü sorunu takip etmek ve tekrarını önleyerek müşteri memnuniyetini arttırmak prensibi işletmemizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Haber bültenimize abone olun!

Ürünlerimiz ve kampanyalardan e-posta ile haberdar olmak için tek yapmanız gereken Zümrüt Makine Tech e-bültenine abone olmak.

* Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza göz atın.
CE Belgesi
Türk Standartları Enstitüsü
ISO 9001 Kalite